"> لیست آپارتمان‌های کمتر از 350 میلیون تومان در تهران

اخبار سایت

لیست آپارتمان‌های کمتر از 350 میلیون تومان در تهران

لیست آپارتمان‌های کمتر از ۳۵۰ میلیون تومان در تهران

به گزارش دنیای اقتصاد آمار رسمی بانک مرکزی نشان می‌دهد در میانه تابستان، آپارتمان‌های مسکونی با قیمت کل ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان با اختصاص سهم ۳/ ۱۲ درصدی، بیشترین سهم از معاملات یک ماهه نیمه تابستان را به خود اختصاص داده‌اند. در عین حال واحدهای مسکونی با ارزش ۲۰۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان و همچنین واحدهای با ارزش ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان به ترتیب هرکدام با اختصاص ۱۱ و ۶/ ۱۰ درصد در رتبه‌های بعدی بیشترین سهم از معاملات قرار گرفته‌اند.

بررسی‌های بانک مرکزی نشان می‌دهد در مردادماه سال‌جاری در مجموع ۷/ ۴۵ درصد از معاملات خرید و فروش آپارتمان‌های مسکونی به واحدهای کمتر از ۳۰۰ میلیون تومان اختصاص داشته است. که جدول نبض بازار امروز به معرفی آپارتمان‌های مسکونی با قیمت‌های پیشنهادی کمتر از ۳۵۰ میلیون تومان در مناطق مختلف شهر تهران اختصاص دارد.

بهار بازار مسکن به روایت مرکز آمار

مرکز آمار ایران در تازه‌ترین گزارش خود از وضعیت قیمت و اجاره مسکن در شهر تهران، طی سه ماه اول امسال، اعلام کرد: متوسط قیمت فروش هر مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران ۴ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان بوده است که نسبت به فصل قبل ۵/ ۳ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل، ۹/ ۶ درصد افزایش داشته است.

همچنین متوسط قیمت فروش هر مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی در سه ماه اول امسال در شهر تهران به حدود ۴ میلیون و۶۰۰ هزار تومان رسیده که نسبت به فصل قبل ۸/ ۲ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل ۸/ ۰ درصد افزایش داشته است.همچنین تعداد معاملات فروش زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی در شهر تهران طی بهار امسال،نسبت به فصل قبل ۷/ ۲۳ درصد کاهش و نسبت به فصل مشابه سال قبل ۶/ ۶ درصد افزایش داشته است. براساس این گزارش، متوسط مبلغ اجاره ماهانه به علاوه سه درصد ودیعه پرداختی برای اجاره یک مترمربع زیربنای مسکونی معامله شده از طریق بنگاه‌های معاملات ملکی در شهر تهران حدود ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان بوده است که نسبت به فصل قبل ۸/ ۵ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل ۵/ ۱۰ درصد افزایش داشته است.تعداد معاملات اجاره مسکن نیز نسبت به فصل قبل ۲/ ۷ درصد و نسبت به فصل مشابه سال قبل ۶/ ۱۰ درصد کاهش داشته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *